Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis az, ha egy tizenevesn...

Normalis az, ha egy tizenevesnek, aki meg fejlodik. A mellen csikok jelennek meg?

Figyelt kérdés
Miota novekszik azota ilyen, eddig nem is szoltam senkinek, mert azt hittam, hogy ez normalis, de anya mondta, hogy nem. Most mi csinaljak?
2013. aug. 29. 21:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Igen teljesen normális,striának nevezik és akkor alakul ki ha a bőr már száraz nem tud tovább nyúlni és elszakad.én is hirtelen nőttem és saj os a combomon és a fenekemen végig striák húzodnak,ezek nem tűntethetőek el de idővel elhalványolnak és jogy megelőzd krémezheted magad hogy hidratált maradj :) sok szerencsét és ne aggódj!
2013. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bárzsing ***** válasza:
100%
Ha gyorsan nő, akkor előfordul az ilyen. Nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, idővel halványodnak, eltűnhetnek.
2013. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsan nő a mell,a bőr nem tud alkalmazkodni.Figyelj oda a súlyodra,mert van aki a mellére építkezik jobban.A csíkok majd elhalványulnak,addig is érdemes testápolóval hidratálni.Minden nőnek vannak csíkjai,általában ott,ahol kerekebbek.Ha aggasztónak tartod,érdemes bőrgyógyászatra is elmenni.
2013. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2013. aug. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszaitokat! <3<3
2013. aug. 30. 16:55
 6/7 anonim válasza:
Nem csak attól lehetnek csíkok rajta! Az is előfordulhat, hogy meghízott az illető és attól lett csikos! :(
2013. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem a mellemen, a combom belső felén és a csípőmön van.... nme tudjátok mit lehet kezdeni ezzel? hallottam valami olyat h pirospaprikapor+méz és azzal kell átkenni. ez segíthet vmit?
2013. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!