Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Túl erős a...

Mit csináljak? Túl erős a menstruációm!

Figyelt kérdés
Már 2 éve van és semmi nem használ, éjjel mindig félremegy. Próbálkoztam éjszakai betétekkel, nem elég nagyok, feszes nacit felvenni, ülve aludni, de egyik se jó :(
2013. aug. 30. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tena lady, én is átmentem ezen
2013. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :)
2013. aug. 30. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagyobb tampon + eü betét. ha éjjel megtelik a tampon a betétbe szivárogjon ne a fehérneműre vagy az ágyba. Én mindig használok hozzá..igaz csak tisztaságit.

Vagy ha nem akarsz tampont használni..cseréld ki lefekvés előtt és max még egyszer éjjel..de ettől azért nem kell ülve aludni.

2013. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tamponnal az a baj, hogy gyorsan kapok fertőzést, akármilyen gyakran is cserélem, éjszakait mindig zuhanyzás után raktam be, felkelés után cseréltem, félrement, éjszaka cseréltem, szintén félre :/
2013. aug. 30. 13:45
 5/6 anonim válasza:
Egyszerű, SPORT
2013. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Heti 6szor lovagolok, emellett kondi
2013. aug. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!