Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez petefészek gyulladás?...

Ez petefészek gyulladás? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, de leírom mert senki nem hiszi el, hogy nekem lehet ilyen. Gondolok itt anyámra.

1 hete késik. Görcsöl a hasam és 2 oldalt fáj a petefészkem. Valamikor szúr, valamikor nyomó érzés. A hüvelyem néha viszket, de nem nagyon. Pisilés után szokott előfordulni, hogy fáj is. Valamikor a gyomrom is megfájdult és valamikor a vállam is. Anyám állandóan azzal jön, hogy milyen hülye vagyok. (pedig rendesen védekeztünk gumival és amikor elment akkor ki is húzta, le ellenőrizte és nem volt lyukas)

Szerintetek ez az?


2013. aug. 30. 20:16
 1/3 anonim válasza:

"Görcsöl a hasam és 2 oldalt fáj a petefészkem. Valamikor szúr, valamikor nyomó érzés."


Hasonló panaszaim voltak, csak nekem a vérzéssel is voltak gondok. A nőgyógyász azt mondta petefészek ciszta.

2013. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladásnál szvsz lázad is lenne már, ha fájdalmaid vannak. Fertőzés, ciszta valószínűbb.
2013. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Voltam orvosnál.

Ciszta.

2013. szept. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!