Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem aranyér akkor mi?

Ha nem aranyér akkor mi?

Figyelt kérdés
A végbél nyílásomnál van egy kis pici kitüremkedés, mi lehet az? utána olvastam az aranyérnek, de nincsenek arra utaló tüneteim (szerencsére), mi lehet az?
2013. aug. 31. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán kaki csomó?
2013. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér nyugvó állapotban is, nem mindig van tünet, de nézesd meg egy orvossal.
2013. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos sajnos tapasztalatok szerint beszélek. Nekem először semmi színe nem volt, nem volt viszkető érzés, sem semmi... Csak annyi hogy észrevettem és ugye tudtam hogy ott van. Nem törődtem vele, gondoltam kissé megsértettem WC zés után mikor megtöröltem, de nem így volt. Kb 3 nap és elsötétedett, azaz látszott az összegyült vér a trombózis után. Ekkor sem volt szúró, viszkető érzés, de orvoshoz fordultam. Kiderült hogy aranyér, és 1 héttel rá az orvos eltávolította, azóta minden rendben. Szerintem érdemes elmenned egy vizsgálatra, mert ha még is az lenne, akkor jó ha időben észreveszik. Remélem nem az, de legalább is nem rosszabb. Lehet az még 1-2 betegség, de én erre tippelek, ez a legvalószínűbb.
2013. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek pedig azért hozzátenném, lehet poénos kedvedben vagy, de nem tudom te mit tennél ebben az esetben. Lehet letörölnéd a "kaki csomót", utána meg csodálkozol hogy ha az orvosnál kötöttél ki mert rontottál a helyzeten.
2013. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem mondanám hogy megnyugodtam :( :) de kedves tőled, hogy leírtad a tapasztalatodat! Valami krém vagy kúp nem mulasztja el?
2013. aug. 31. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
De szerintem lehetséges. Nálam először ez volt, volt egy krém és egy kúp. Mindkettő kezelte volna, de mivel a gyengébbik kúppal kezdtem, már nem lehetett sokat tenni, és ezért kellett a másik módszer. De azért én elmennék egy vizsgálatra hisz nem is biztos hogy az.
2013. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, nekem ott írt fel az orvos rá kenőcsöt, ami csak receptre kapható, nagyon hatásos volt, ha még ilyen kicsi, akkor lehet, hogy kenőccsekl, vagy kúppal is elmúlik.
2013. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tályog
2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!