Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » NAGYON erős menstruációs...

NAGYON erős menstruációs görcseim vannak, tudtok rá valami házi praktikát?

Figyelt kérdés
Már vettem be pirulát,de nem sokat ért....nem erős.Ha alszok egy kicsit,akkor ébredés után nem is görcsölök.Mitől van ez?
2013. aug. 31. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés,melegvizes palack a hasadra.Vannak gyógyteák is,de nekem nem váltak be.
2013. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretem túlzottan az italt, de ha már nagyon nem bírom akkor egy kupica pálinka, unikum, valami segít. A meleg vizes palack is jó. Ha ennyire bajod van akkor meg érdemes elmenni dokihoz.
2013. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom nem házi praktika, mert el kell menni érte a boltba, de a következő menstruációnál kipróbálhatnád a málnalevélteát. Rossmann-ban vagy DM-ben lehet kapni (nemtudom már melyikben, lehet mindkettőben) de szerintem gyógyszertárban is. Papírzacskóban vannak a morzsolt, szárított levelek, azt leszűrve megiszod. Vérzéskor szoktam inni egy pohárral naponta, de előtte is max 1 héttel (ha eszembejut) elkezdem inni lefekvés előtt egy meleg pohárral , nem szoktam ízesíteni sem. De valami isteni! Szinte semmi erős görcs, csak nagyon gyengén görcsölök és nem kell pirulákat bekapkodnom sem. A zacskóra az van ráírva, hogy "Belsőleg hasmenésre..." De pont azért jó, mert az izmok görcsös összehúzódását szüntetik meg, meg mondjuk nekem egész menstruáció alatt, ha nagyon görcsölök, akkor persze hasmenésem is van rendesen. Ez a szer isteni egy dolog! :)

Nem tudom hány éves vagy, de:

Egyébként ne kövezzetek meg, de házi praktika lehet még a maszturbáció (csiklóból elmész. Volt már példa, hogy csináltam a fürdőszobában, mert már annyira fájt, hogy nem bírtam magammal és nem használt semmi sem, miután elmentem jött belőlem rendesen a vér, szinte ömlött, de a görcseim is megszűntek 5-6 órára! :D Ezzel felgyorsítottam a vérzés is, a méhnyálkahártya leválását. Beszéltem erről a nődokival és azt mondta, hogy ez rendben van, egészséges is és jobban is érzi magát tőle az emberlánya :P

Ha van alkalom rá, akkor szokta a párom is nekem csinálni a vérzés alatt. Előtte megmosakszom, felteszek tampont és nyalogatja a csiklómat, miután elmentem, én is szoktam neki csinálni cserébe :D A szexuális életünk is rendben van így a vérzés alatt. Azt is megkérdeztem a dokit, hogy mit szól a vérzés alatti szexhez, azt már annyira nem díjazta, egyszer-kétszer kipróbáltuk, hogy csináltuk nagyon finoman, de nem voltam oda érte, fájt, azóta inkább mellőzzük ezt, és marad a jó öreg pettingelés. :)

2013. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!