Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés és erős derékfájda...

Erős vérzés és erős derékfájdalom ellen mi a legjobb HÁZI praktika?

Figyelt kérdés

Ma este lesz egy programom, amit nagyon nem szeretnék lemondani, de sajnos tegnap megjött... Pedig csak egy hét múlva kellett volna.

Eléggé erős a vérzésem és igencsak fáj a derekam, főleg az első 2-3 napban, amiben most vagyok.

Mit lehetne ez ellen tenni?

Lehetőleg gyógyszert NE írjatok. Inkább valami otthoni, házi gyógymódot.

köszi előre is!


2012. márc. 23. 06:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Cickafark teát ajánlanak, de nek ami leginkább bejön ilyenkor az a házi kömyényes pálinka. Nem vicc, én valóban gyógyszer helyett jó nagyot kortyolok belőle és kis idő múlva eltűnik a fájdalom. Utána jólesik egy nagyot aludni, mert a fájdalom előtte jól kimerít. De ha nincs pálinka növénykivonatú keserűeket szoktam kortyolgatni. A lényeg, hogy ne csak nyalogasd, hogy egyből hasson. Jó nagy 1-2 korty és elmelegíti a hasat. Ettől jobb lesz. Legalábbis nekem.
2012. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!