Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszafertőzhettem magam...

Visszafertőzhettem magam hüvelygombával epiláláskor?

Figyelt kérdés

Szedtem AB-t, hüvelygombám lett tőle, arra kaptam kúpot meg krémet, és elmúlt a viszketés, és az égő érzés pisiléskor is.

Pár nap múlva leepiláltam ott magam, és másnapra megint viszket:( Lefertőtlenítőztem az epilátort, még a gombaölő krémemmel is bekentem, de a csipeszek közé elég nehéz volt behatolni...

Szerintetek csak nem gyógyultam ki vagy magamat fertőztem vissza?



2013. aug. 31. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem csináltál a fertőzésre kapott kezelés után hüvelyflóra helyreállítást és újra túlszaporodtak a gombák.

Avagy nem volt megfelelő a kezelés és nem tűnt el az összes kórokozó.

2013. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Illetve még egy dolog.

Nem tudom élsz-e nemi életet és miként védekezel?

Ugyanis ha élsz és nem gumival védekeztél az aktus legelejétől kezdve a végéig vagy gombásan orális szexeltetek, akkor visszafertőzött a partnered!

2013. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy fertőtleníthetném tutira hatásosan az epilátort? A kis résekkel együtt?
2013. szept. 10. 11:42
 4/6 anonim válasza:

ha levehető a feje az epilatornak, akkor forro vizzel is. ha jol kiszaradt, hasznalhatod ujra. ami meghajtja az az also reszben van. azt nem szabad kimosni.

a bugyikat pedig 90°-on most vagy vasald ki alaposan.


en is nem reg szedtem antibiotikumot, egybol kihalt az osszes floram. szerencsere nem lett candidam tole, de egy kicsit azert viszketgetett meg egett. teljesen ki voltam szaradva. persze a ferjem nem rajongott a gondolatert, h nem lesz szex egy ideig, ugyh megoldast kellett talalnunk. mifelenk eleg dragak a probiotikumok, viszont fillérekért dobaljak utanunk a joghurtot. belso sikositas helyett joghurttal biztositottuk a megfelelo kenest. (ovszert azert javaslok a parodnak) ha a bennem maradt joghurt nem volt eleg, egy 10 ml-s fecskendo csoret levagtam, lereszeltem, lemostam, kinyitottam, felig toltottem joghurttal es azzal juttattam fel magamnak. (pontosabban megkertem a ferjem, aki boldogan segedkezett...) praktikus utana fekudni es nem rohangalni, mert kifolyik... 2-3 nap mulva semmi bajom nem volt, visszaallt a beke, mukodik a sikositas, boldog a haz ura.

2013. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi a segítséget!


De azért azt megjegyezném, hogy kicsit fura a történeted, még ha félkomoly is: te viszketsz, égsz, száraz vagy, de nem a komplikációkat stb említed, hanem azért kellett "gyorsan megoldást találnotok", hogy boldog legyen a "ház ura". :(

2013. szept. 11. 18:39
 6/6 anonim válasza:

Nincs mit! Es halalosan komoly. Tenyleg hasznal:)

(Es csak most lattam, h 'mosd' helyett 'most'-ot irtam -.-):)

2013. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!