Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint másfél éve küzdök...

Több mint másfél éve küzdök hüvelygombával, ami minden erőfeszítésem ellenére sem múlik el. Jártam már több orvosnál is, rengeteg gyógyszert kaptam, semmi sem használt. Milyen módszert tudnátok ajánlani a gondomra?

Figyelt kérdés

#módszer #hüvelygomba elleni
2013. jan. 15. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, kérj szájon át szedhető gyógyszert (én flucohexalt és supplintkaptam régen) és hüvlykúpot meg kenőcsöt (pimafucin & pimafucort). Emellé írass fel gynoflort 2 dobozzal és azt is használd el és emellett használj frezyderm intim segítséget fürdéshez. Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor azt hagyd abba és kérd ki az orvosod véleményét a ginevac-kúráról (injekció). Ez is jó elvileg.
2013. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet candida. Az meg nem múlik el sajna diéta nélkül. Drogériában kapható intim candida gyorsteszt, próbáld ki.
2013. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ez az orvosokat is "dícséri". Legalább egy lelkiismeretesebbel összefuthattál volna.
2013. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani jó orvost debrecenben? Vagy pesten?
2013. jan. 16. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Női, férfi, vagy mindegy?
2013. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és magán, vagy SzTK?
2013. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Voltam már magánnál is és körzetinél is. Egyik se vált be, így inkább nem fizetnék feleslegesen pluszba, de azért mind a kettöt ajálnhatnátok!
2013. jan. 16. 17:17
 8/11 anonim válasza:
szia! sajnos nekem is volt ez a problémám,én is ennyi ideje küzdöttem vele,kb 3 hónapja és is felettem ezt a kérdést,és volt egy jó tanács amit kipróbáltam és csodák csodájára azóta sem volt ilyen panaszom.szóval a candida diétát ajánlották ami annyit takar tömören hogy semmi cukor,élesztő és fehér lisztes étel,kenyérből,zsömléből is csak a magvasat,barnát veszem,cukor csoki nuku. és cickafark teát iszom. de mondták még a joghurtos fokhagymás tampont is de én azt nem próbáltam ki. remélem tudtam segíteni!
2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

ennek az orvosnak pont ez a specialitása

2013. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok hasznos választ. Ti egyébként ajánljátok, hogy forduljak még orvoshoz, vagy próbáljak inkább házi praktikákat? Ez a rendelő mennyire drága? Mennyi egy konzultáció?
2013. jan. 17. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!