Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 14. napja, hogy együtt...

Már 14. napja, hogy együtt voltunk a barátommal, s most nagyon gyenge világos barna váladékom van. Mi lehet ez? Lehetek terhes, ám egyéb semmi jel nincs terhességre.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű most fog megjönni.
2013. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, kb. nyolcadika körül,de akkor ugye kizárhatom,hogy terhes vagyok?
2013. szept. 3. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ez megnyugtat, én 8-ára várom a mensimet, és tegnap sűrű, nekem is ilyen barnás váladékom volt. Én tuti nem vagyok terhes! :)

De ettől függetlenül Te még lehetsz, de maga a barnázás még nem biztos jele a terhességnek! Tünetek pedig ilyenkor még nincsenek!

2013. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kizárni semmit sem lehet.


Ha védekeztetek rendesen és nem történt semmilyen baleset, akkor nagyon kicsi az esélye a terhességnek.

2013. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát annyi az egész,hogy védekeztünk,csakhogy a végén kiszakadt az óvszer,s kicsit elment bennem,sajnos az esemény utánit már későn tudtam beszerezni,ezért féltem,úgy olvastam,hogy a terhességnek az első tünetei a megtermékenyítés után 12. napra jelentkezik...én már a 14.-be vagyok és eddig semmi...attól még lehetek terhes?
2013. szept. 3. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha elment benned, még ha kicsit is, akkor nagyon nagy valószínűséggel terhes vagy!
2013. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De lehetnek tünetei és a barnázás is az lehet. Várd meg az időt, hogy mikor kell megjönnie és ha nem jön meg, akkor vegyél tesztet. Nekem már havi előtt egy héttel stabil hányingerem volt szagérzékenységgel.
2013. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!