Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Világos kék és fehér inget...

Világos kék és fehér inget moshatok együtt?

Figyelt kérdés
Vagy valasszam inkabb kulon? Tegyem a kekeket a rozsaszines, vilagos lilas ingekhez (mert ugye ezeket mar nem rakhatom semmi keppen a feherekhez..) Szinfogo kendot mindig hasznalok, de nem nagyon van batorsagom kiprobalni mit tudhat. Lehet az egeszet be lehetne tenni egybe ha vilagosak az ingek? 4O v 3O fokon szoktam oket mosni. A valaszoloknak elore is koszonom a segitseget!
2013. márc. 8. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A színfogó kendő használata csak a sötétebb színek esetében indokolt , akkor amikor a sötét színű ruhadarab mellett más világosabb színű ruhadarabokat is mosol . A világoskék , rózsaszín és egyéb pasztell színű ingek/blúzok színesnek minősülnek ezért érdemes együtt mosni . Nem történik azonban semmi baj , ha egyszer véletlenül fehér színű is bekerül a mosásba. A mosás hőfoka max. 40 fok legyen , ennyire szokták garantálni a gyártók a színtartóságot .
2013. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
megnézem egy kis meleg, mosószeres vízben- enged-e a színéből? ha nem, a világoskéket a fehérrel mosom.
2013. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fehér az fehér,a szines az szines .Fehér még soha nem szinezett meg szinest,Hogy mi van a "vignyettába" beirva

az egy dolog .És ha nem ugy alakul kihez mész panaszra .

Amig kisérletezgetsz ,addig meg van a mosás is .

2013. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, vvegul egyutt mostam a vilagos kek es fehereket plusz egy szinfogo kendo, es szep maradt minden. Viszont a kendo picit szurkes lett. Ami meg maradt szinesebb ing mindenfele pasztell szinek, azt a masodik mosasba tettem be, szinten mosokendovel. Semminek semmi baja, es igy nem kellett tologatnom a dolgot, egy nap ki tudtam mosni minden inget. :D
2013. márc. 10. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!