Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a bugyin van vér, akkor az...

Ha a bugyin van vér, akkor az kuka, vagy kijön?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy megjön, meg minden, csak hogy kijön-e azt nem tudom. Nyilván nem akarom a többi ruhát a mosógépben összemaszatolni vérrel, meg ilyesmi. Vagy kézzel, csap fölött megpróbálni kiszedni? Ha nem valami "kedvenc" bugyi, akkor szívesen kidobom, de lehet próbálkozni, ha az ember nem válna meg tőle?

Lehet, elrontottam a kategóriát:D


2013. szept. 3. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olyan, akkor megpróbálhatod csap felett, de nem kell aggódnod, a mosógépben nem lesz a többi ruha olyan!
2013. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedjél rá hidegvizet, (sohase meleget) utána mosd ki egy kis kézimosóporral és mehet a mosógépbe. A lényeg a vért ne hagyd beleszáradni!
2013. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházban hidrogén-peroxiddal szedik ki a vért a textíliákból. Viszont ez csak fehér bugyinál működik.
2013. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosógépben sem ken össze mást; vagy amíg friss, csapnál is kijön. Csináltam már úgy, mert nem akartam hogy anya meglássa...
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hideg víz plusz szappan, amíg friss, még a csapnál teljesen ki tudod szedni. Én mindig így csinálom, eddig minden bugyi túlélte a menzeszt.:) Bár én alapból kiöblítem vízzel levétel után akkor is, ha folyás van rajta.
2013. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!