Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete késik a menstruációm....

3 hete késik a menstruációm. Miért? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve menstruálok. Eddig mindig pontos volt (26-29 nap) és most már több,mint 3 hete nincs meg. néhány napja úgy tűnt,hogy megjön,gyenge barnás-vöröses folyásom volt,2-3 napig,plussz a hasam is eléggé görcsölt. Lehetséges,hogy ez most akkor mensi volt? ._. Ha mégis kimaradt,az normális?! A stresszre gyanakszom fő bűnösként,mert most új a suli,meg minden,és sokat idegeskedek,meg családi gondok is adódnak. :( De eddig sosem volt ilyen..Esetleg tud valaki valamilyen módszert,hogy megjöjjön? Olvastam a sós forró fürdőről,3-szor is kipróbáltam,de nem hozta meg.:/

Ui.: Terhesség kizárva,szűz vagyok.

14,5/L


2013. szept. 5. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A stressztől simán lehet a normálistól eltérő menstruáció, de ha 2-3 napig volt barnád és a hasad is görcsölt, akkor valószínűleg ez volt a szokásos havi vérzés, csak most nem a megszokott formában. Nekem még 30 évesen is változó, néha gyengébb, néha erősebb, befolyásolhatja stressz, betegség, táplálkozás stb. Szerintem emiatt nem kell aggódnod, de ha következő hónapban is csak barna folyás van, akkor esetleg érdemes már egy nőgyógyászt is felkeresni. :)
2013. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell forró fürdővel próbálkoznod! Nagyon fiatal vagy és a stressztől lehet a probléma. Egyébként nyugodtan veheted mensinek a néhány napja észlelt vérzést. Nem mindég egyforma erősségű.
2013. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mensi volt, csak nagyon gyenge.

Nincs semmi probléma, nyugi.

2013. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 6. 23:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégse volt mensi,amit kb. 1 hete észleltem,mert tegnap megjött már rendesen.:)
2013. szept. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!