Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitségre lenne szükségem?

Segitségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok van egy 2 éves kisfiam. Április elején kellett volna megjönnie, de azóta sem jött meg. Azt tudom hogy voltak cisztáim, a fiam születése után. A kérdésem, hogy lehet e PCOS szindrómám, igy is hogy van gyermekem, vagy az nem lényeges ebből a szempontból. Ja igen szülés után maradt rajtam túlsúly, és ez egyre több lett az idö múlásával. Inkább a hasamon és az oldalamon sok felesleg.

Próbálom leadni, de nem igazán megy.

Dokihoz csak 2 hónap múlva tudok menni. Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek menni fog a zöld kezecske:)



2013. szept. 6. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet PCOS-ed,hiszen ezzel nem születünk,hanem kialakul. Akár szülés után is. Jó lenne ismét egy kismedencei UH és egy inzulinrezisztencia szűrés.
2013. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!