Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Problémára utalhat, hogy az...

Problémára utalhat, hogy az utóbbi fél évben rövidebb ideig tart a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nem tudom, régebben meddig tartott, de az utóbbi években hét-nyolc napig is elhúzódott, viszont április óta lerövidült. Márciusban kimaradt teljesen, áprilisban megjött, azóta is megjön rendesen, időben, viszont max. öt napig tart, és sokkal kevesebb. A csúcsidő két nap helyett csak egy nap, és ahogy írtam, legalább három nappal rövidebb ideig tart. Lehet ez valami probléma tünete, vagy egyszerűen csak változik a szervezet? Főleg, hogy 37éves vagyok.

2013. szept. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nyáron 1 hétig is tart, télen 3 nap.

Van mikor nagyon erős, van mikor alig van.

Pedig csak 25 vagyok.

Evvel nincs baj, nem probléma.

2013. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nem is merült volna fel bennem, hogy esetleg valami gond lehet, ha nem egy hónapos kimaradással kezdődött volna a változás.

2013. szept. 10. 08:08
 3/4 anonim válasza:
Valószínű csak korai változó kor,sajnos van ilyen! Bár rendszerint 40 fölött szokott jelentkezni...
2013. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez is felmerült bennem. Édesanyámnál is igen hamar eljött a változó kor, nagyon korán elmúlt neki a menstruációja...és gondolom, ez a hajlam örökölhető.

Köszönöm a második választ, hozzászólást is.

2013. szept. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!