Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék segítséget kérni!...

Szeretnék segítséget kérni! Rendszertelen a menstruációm és ahogy olvasgatok cikkeket és gyanakszok pajzsmirigy problémára! Volt már vkinek pajzsmirigy problémája? Kérlek irjatok.

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 08:00
 1/5 anonim válasza:

szia. nekem is hasonlo volt a problemam , folyton ossze vissza jott meg a menstruaciom , hol kesett hol tul hamar jott meg. aztan elmentem nogyogyaszhoz , az elkuldott vervizsgalatra es kiderult hogy minden a prolaktin hormon miatt volt , mivel tul magas volt a prolaktin szintem. erre felirt egy gyogyszert a doki (amit egy heten egyszer kellett szedjek egy honapig) , utanna megismeteltem a vervizsgalatot es akkor mar rendben volt minden es a menstruaciom is helyre allt , azota tenyleg nem volt olyan hogy kessen vagy hamarabb jojjon meg. neked is ajanlom hogy menj el nogyogyaszhoz mert sokkal jobb ha megoldodik ez a problema.

viszont lehetseges hogy meg fiatal vagy es azert rendszertelen. mennyi idos vagy?

2012. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és nekem azóta rendszertelen a menstruációm igazából amióta kiderült hogy petefészek cisztám volt tavaly augusztusba. szeretnék kisbabát és most várom hogy megjöjjöm de nem jön! Remélem azért mert babát várok, de ismerem a testem és ugysem :-(((((
2012. okt. 1. 15:28
 3/5 anonim válasza:
az elso vagyok. sajnalom , de hatha megis a baba miatt kesik. en is 21 vagyok , nekem mar az elejetol ossze vissza jott es tavaly sikerult helyre allitani. tenyleg erdemes egy ilyen vervizsgalatot csinalni , lehet neked is a prolaktin szint nem jo es amiatt van az egesz. na de szurkolok hogy a baba miatt kessen :)
2012. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet pajzsmirigy probléma is meg pco szindróma is, esetleg agyalapi mirigyet is meg lehet nézni, meg a véredben a prolaktin tesztoszteron androgén ösztrogén szintet, tsh t :)
2012. okt. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amúgy egy endokrinológus segíthet, pár labor, esetleg MR, jó fogamzásgátló pl a cypromix amit csak szakorvos írhat fel, főleg belgyógyász, nameg a cickafarkfű tea is rendszeresebbé teszi a vérzést


de cska akkor kell inni mikor meg kellett volna jönnie az elmaradott menzinek, a hónap többi időszakában ne

2012. okt. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!