Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetleg volt olyan, aki...

Esetleg volt olyan, aki gyakori vizelési problémákkal küzdött? Nektek mi volt a bajotok?

Figyelt kérdés

Most azoknak a segítségét szeretném kérni,akik már küzdöttek ilyen problémával.

Nem olyan régen vettem észre magamon, hogy gyakrabban járok a mosdóba. Igazából olyan 1,5 litert iszom naponta. Van, hogy elmegyek a mosdóba és fél óra múlva újra kell mennem. Áprilisban voltam utoljára vérvételen, akkkor minden rendben volt és már akkor is volt ez a gyakori vizelési ingerem. Van, hogy többet kell pisilnem, van, hogy negyed óra múlva újra ki kell mennem, de csak néhány csepp jön. Bár mostanában idegesebb is voltam a kelleténél, sajnos nincs minden rendben a családban, kicsit sok a konfliktus anyukámmal. Lehet esetleg lelki eredetű is? Azért mindenképpen szeretnék elmenni újra vérvételre.


2013. szept. 10. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nálam pont így kezdődött a mostani hüvelygyulladásom! Állandó vizelési inger,és ha elmentem pisilni,5 perc múlva mehettem vissza,mert úgy éreztem nagyon kell,de persze nem tudtam már semmit produkálni,max.1-2 csepp jött! Nekem lett ez után minden pisilés után közvetlenül egy furcsa szúró,kellemetlen érzés ott,ahol pisilek,aztán jött a vese fájás,szúrás,és a görcs!

Urológián uh.minden negatív,csak véres vizelet volt,elküldtek nődokihoz,és ő mondta vizsgálat után,hogy össze szedtem egy fertőzést,ami ilyenkor nem nehéz nyáron,és hüvelygyulladásom van! :(

Szerintem nézesd meg magad egy nődokival,veszteni nem vesztessz vele. Pláne,hogy ez terjedhet mindenhova. petefészek,méh... ...

2013. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlzott kávé fogyasztás okozhat ilyen gondokat.

Stressz is, főleg ha már azon agyalsz, hogy állandóan kell menni. Ilyenkor juszt megint menni kell.

Ajánlom, hogy igyál sok c-vitaminos cukor nélküli gyümölcslevet. Nekem az segített.

Viszont ezek csak lehetőségek, igazából jó lenne elmenned alapos kivizsgálásra, mert bármi lehet..

2013. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb 1 hónapja. Annyi volt, hogy sűrűbben jártam pisilni, plusz még olyan furcsa puffadt érzésem is volt az alhasamban. Szúrás, csípés nem jelentkezett, de érezhető volt, hogy valami ott nem stimmel. Nem fájt, csak olyan feszülő érzés fogott el. Én kamillás ülőfürdővel próbáltam helyrehozni orvos nélkül, és sikerült is. Én nagyon orvos kerülő vagyok, úgyhogy rólam nem kell példát venni, de megoldottam házilag hál'Istennek.
2013. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász???????


Ezzel urológushoz kellene menned, és nem nőgyógyászhoz, fogászhoz, stb..

2013. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,én pl. urológussal kezdtem,és semmit nem talált,uh-on sem láttak semmit,így kerültem nőgyógyászatra,ahol volt is mit találni sajnos! :(
2013. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!