Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsöl a hasam ennyire?...

Miért görcsöl a hasam ennyire? Kinek volt ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam nőgyógyásznál, ahol fogamzásgátlót írattam fel és meg is vizsgált, rákszűrés és hüvelyi ultrahangot is csinált. A napokban kellett volna megjönnie, de ugye nálam amióta menstruálok sose normális van mikor túl hamar van mikor túl későn jön meg így nem tudom nagyon számolni h mikor is kéne csak úgy átlagba. Barátommal ma szexeltünk elmentem ez után elkezdett görcsölni a méhem, de olyan szinten h majd megörültem alig bírtam mozogni lesugárzott egészen a hüvelyembe is, Bevettem fájdalom csillapítót és párom masszírozta a derekam és majdnem 1 óra múlva csillapodott is de azóta meg maradt a fájás ha behúzom a hasam vagy megnyomom. Egyáltalán nem csináltuk durván, soha nem volt még ilyen. De nagyon megijedtem. Holnap veszek a biztonság kedvéért tesztet. Megszakításos módszert alkalmaztuk eddig. Mellem is feszül, de az szokott is pár nappal mi előtt menstruálok. Remélem nincs gond.

2013. szept. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

a teszt még nem fogja kimutatni a terhességet ennyi idő után, legalább két hetet kell várni, mire biztosat mutat. A tablettát már szeded? Vagy védekeztetek?

Egyébként egy spermiumnak akár 7 nap is kell mire megtermékenyít egy petesejtet.

2013. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma megcsináltam a tesztet hála negatív. Még nem szedem majd ha megjön akkor kell elkezdeni. Megszakítással védekeztünk az utóbbi időbe. El is múlt már végre a hasfájás. De nem tudom mitől volt és félek h lesz még, de remélem nem.
2013. szept. 13. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés!!! Ha már szednél gyógyszert, akkor érne valamit, vagy ha vmi más módon védekeznétek, de így önmagában nem védekezés!!! első vagyok
2013. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!