Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már elég indok hogy nőgyógy...

Ez már elég indok hogy nőgyógyászt váltsak?

Figyelt kérdés

- Volt pár problémám amiről jó lett volna hogy ha tud, és az első két mondat után azt mondta hogy menjek vetkőzni.

- Elég durván vizsgált meg, az előző nőgyógyászomnál szinte nem is éreztem, de a mostani úgy belém vágta az ujját többször is hogy sikítani tudtam volna. És akkor még lecseszett hogy feszült voltam, de nem tudtam mit csinálni nagyon fájt.

- A végén el akartam neki mondani hogy volt egy cisztám (azzal a tiniambulancián voltam) hogy hátha kiújult (sokat fáj a hasam) de azt mondta hogy ez most nem érdekes.

Az előző felnőtt nőgyógyászom nyugdíjba ment, voltam két vagy három alkalmat nála, de nála nagyon jól éreztem magam. Most van ez... Legszívesebben ott hagynám, de nem fognak már "orvos-szédelgőnek" nézni?


2013. szept. 12. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akár ok nélkül is nőgyógyászt válthatsz. Ha te nem érzed jól magad nála, akkor váltsál.
2013. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem fognak furán nézni hogy már a harmadik orvosomnál leszek? Vagy ezt nem nézik egyáltalán?
2013. szept. 12. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki nézne rád furán? Kit érdekel, hogy ki hány nőgyógyásznál fordult már meg?
2013. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek :D nekem 7 év alatt már volt 4 nőgyógyászom, így alakult.
2013. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyiszor van jogod nőgyógyászt váltani ahányszor csak akarsz! A pénzedért az a minimum, hogy normálisan bánik Veled! Nem Te vagy őérte, hanem ő Teérted!!!
2013. szept. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből egy is bőven elég lenne nemcsak az azonnali váltásra, hanem a vizsgálat közepi kisétálásra is. Azokat sajnálom igazán, akik első vizsgálaton kerülnek hozzá, nehéz az ilyen traumán túllépni.
2013. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 06:08-as vagyok. Nem csak orvost váltani van jogod, hanem ahhoz is, hogy panaszt tegyél az ilyen bunkó "orvos" felettesénél!!!
2013. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%-nak igaza van.
2013. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint a 06:08-as vagyok. Nem csak a beteg tartozik az orvosnak tisztelettel, hanem az orvos is a betegnek!!! Kedves Kérdező! Ahhoz is jogod van, hogy megköveteld az orvostól a lehető legjobb bánásmódot és a maximális tiszteletet!!!
2013. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mindenképpen orvost váltok. Nem tudom hogy bírnék ki még egy vizsgálatot nála, mert tegnap úgy "megrángatott" alulról hogy ülni is csak délután tudtam utána (úgy hogy ne érezzem hogy fáj).
2013. szept. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!