Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köver nök! Nektek is nagyon...

Köver nök! Nektek is nagyon nehez fogyni, pedig nem esztek sokat es minden nap mozogtok?

Figyelt kérdés
FÖLEG ZÖLDSEGET ES GYÜMÖLCSÖT ESZEM
2013. szept. 13. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Talán próbáld ki a rendes étkezést. Viszonylag kis adagokban sokszor kell enni akármit.

Én pl elhagytam a cukrot a fehér kenyeret és a cukros dolgokat és rendszeres mozgással 30kg-t lefogytam.


Neked is sok sikert kívánok!

2013. szept. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg a pajzsmirigyedet.Okozhat ilyesféle problémát.
2013. szept. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjatok már fel ezzel a nem eszek sokat dologgal! Enni kell! Napi 5-6 szor de csak keveset! Fehér kenyeret elhagyni, csak vizet inni napi 3-4 litert! Napi legalább 1 óra mozgás, lehet kezdeni sétával, de át kell térni idővel kocogásra! A pulzusszám 120 fölött legyen!!! A zöldség és gyümölcs evés még káros is! Kell a fehérje a szervezetnek!
2013. szept. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, az én környezetemben lévő kövér nők is alig fogynak, pedig keményen diétáznak meg edzenek.

A baj az, h az a kemény diéta abból áll, h most már az ebéd utáni tábla csokit nem egybe zabálja meg, hanem csak a felét, a másikat meg munka végéig tolja be.

A kemény edzés meg azt jelenti, h elgyalogol az utca végéig, onnan meg vissza.

2013. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utalom a csokoladet...
2013. szept. 14. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!