Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gyulladástól vese...

Hüvely gyulladástól vese fájás, és maró vizelet? Szerintem nem attól van, de mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A probléma két hete kezdődött,pisilés után,amikor kezdett ürülni a hólyagom,akkor már olyan kellemetlen fájó érzésem volt,mintha savat pisilnék,és szó szerint 24 óra minden percében úgy érzem nagyon kell pisilni. Szerdán fájt,majd szúrt a bal vesém,elkezdett jönni oldalra is a fájdalom,majd begörcsölt,és ez lehúzódott az alhasamra is! Vesekő nyomán indultunk el,az orvosok szerint azom van! Urológián semmit nem találtak,uh-on szintén semmi nyoma vesekőnek! Tehát kizárva! Nőgyógyászatra küldtek,ahol a doki szerint hüvelygyulladást kaptam,kaptam klion 100 D hüvelytablettát,amit hétfőn kezdtem el használni,de a panaszok azóta sem múltak el! Az orvos szerint ez a gyulladás mehet felfelé,és attól vannak ezek a tünetek! Én már kezdek kételkedni,mert 3 nap alatt csodát nem várok,de a tüneteknek már enyhülnie kellett volna! :( Az orvosom szerint akinél tegnap voltam meg kell várni a kezelés végét,és csak utána másik úton elindulni,hogy mi lehet az ok,ha még mindig nem múlnak a panaszok! A baj az,hogy tegnap megjött,így a kezelés vége majd 27-én lesz! Addig ezt el kell viselnem??? Kaptam most egy vizeletvizsgálatra labor beutalót,de oda is legkorábban 20-án tudok menni,mikor már 100%,hogy nincs mensim! Szóval én valami hólyaghurutra,vagy vesemedence gyulladásra tippelnék,bár lázam nincs! Szerintetek?
2013. szept. 13. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg van egy felszálló fertőzésed,ami hüvelygyulladást és vele párhuzamosan húgyúti,hólyaggyulladást is okozott. Gyakran fordul elő a kettő együtt. Az a probléma vele,h a Klion jó lenne,ha gyógyszert is kapnál,nem csak kúpot. A kúp a hüvelyi fertőzésedet gyógyítja ugyan,de a húgyútit nem.
2013. szept. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát most kivételesen szívesen szednék a hüvelytabletta mellé gyógyszert,mert ez iszonyat rossz,amikor az ember úgy érzi savat pisil,és már ökölbe szorul a keze,mikor tudja,hogy fájni fog! :(

A furcsa pedig az,hogy páromnak semmit nem írtak fel,pedig vissza is mentem megkérdezni nem-e kell,de azt mondták neki nem!

2013. szept. 14. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!