Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggelente már fáj a hasam,...

Reggelente már fáj a hasam, annyira kell pisilnem, viszont vécére ülve olyan, mintha szűk lenne a kijárat és csak csordogál (sokáig) a pisi. Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Napközben nincs semmi hasonló tünet, kizárólag reggelente ücsörgök hosszabb ideig a vécén.

2013. szept. 11. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ugyanez van nekem is reggelente :)
2013. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, raadasul "magatol" alig jon valami, folyton nyomni kell ki :D ami eleg fura mert ha annyira tele van akk mert nem akar kijonni...
2013. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert rágörcsöl a záróizom szerintem. Nekem is előfordult már amikor már nagyon ki kellett mennem.
2013. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor másnak is ilyen :) Egyébként tényleg olyan, mintha túl sokáig szorított volna a záróizom, aztán nehezebben engedi el magát. Csak aggódtam, hogy esetleg ez valami rendellenesség...
2013. szept. 11. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A hólyag maga kitágul éjszaka.Ezt az jelenti, hogy huzamosabb ideig feszes a felgyűlt vizelet miatt. Nehezen húzódik össze. Napközben gyakrabban elmész biztos pisilni, nem 8-9 óránként és így nem tágul ki annyira.

Lefekvés előtt mindig menj el pisilni valamit előtte esetleg 2 órával már ne igyál.

2013. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó, mindig pisilek elalvás előtt, de valahogy reggelente mostanában mégis mindig nagyon kell pisilnem, erre szoktam többnyire ébredni. Van egyébként e. coli is a hólyagomban egy jó ideje, azt hittem az okozza ezt a nehezen pisilést. (Azt egyébként most kezdtük el kezelni újra.)
2013. szept. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!