Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha barátnőmnek nagyon görcsöl...

AWarriorA kérdése:

Ha barátnőmnek nagyon görcsöl a hasa, mielőtt megjön, amíg tart és utána is 1-2 napig, akkor jó ötlet-e, a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Teljesen hülyeségnek tartom,de ő bizton állítja,hogy attól jobb lesz,az anyukája és én ellenezzük,de ő makacskodik.Valaki meg tudná magyarázni,hogy a kettő hogyan függ össze? Mert én nem látom az összefüggést,sem az értelmét.(Még szűz)

2013. szept. 14. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A fogamzásgátló tényleg jó a menstruációs problémákra, mint például az erős görcsök is. Hogy mi az összefüggés? Hát az alacsony hormontartalmú tabletták beállítanak egy 28napos ciklust, ami sokkal kevesebb görccsel és egyenletesebb vérmennyiséggel jár.
2013. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,most már értem,logikus,nem vagyok otthon ebben a dologban,de most már világos,köszönöm még egyszer.
2013. szept. 14. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez messze nem azért van,mert 28 napos ciklust állít be,hanem azért mert a külsőleg bevitt,meghatározott hormonok mellett, nincs peteérés és a méhnyálkahártya is elvékonyodik,ami miatt gyorsabban,könnyebben válik le. Ez okozza azt,h kevesebb a vérzés és a fájdalom is nagy mértékben csökken.
2013. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most tényleg muszáj volt leszavazni, mert csak a tabletta hatását mondtam el, nem pedig azt, hogy azt mi által éri el?!
2013. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!