Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Juniusban lesz az esküvőm....

Juniusban lesz az esküvőm. Nagyon pattanásos a hátam és hiába szolizok nem műlik el. A helyén pedig folt marad. Mit csináljak vele? Sose volt pattanásom még tini koromban sem, mióta abbahagytam a fogamzásgátló szedését azóta szenvedek vele. Ötlet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

a szalicilsavat próbáld ki:) igaz én inkább arcra próbáltam már, de nagyon jó:) gyógysztárban szerintem tudsz venni, legalábbis érdemes megkérdezni:)

1-2 hét és tök szép lesz a bőr, persze nem rögtön, de napi 2x bekened és hamarabb:)

kicsit szárít, szóval hidratálj is, ha már érzed, hogy szárazabb a bőröd:)

én ezt tudnám ajánlani neked:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Himalája sószappan a dm-ben olyan ezres ű,sokáig elég.
2011. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írass Dalacin T oldatot a hátadra. Nekem hamar helyre szokta hozni, direkt erre van.
2011. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász. Ha tényleg fontos. Nem lesz olcsó, mert csak maszek, aki talán nem hónapok múlva fogad. És Dalacinon kívül is van egy halom csodaszer, amit erre találtak ki, nekem pl a Dalacin kb semmit sem ért. :D Majd a doki megpróbálja gyorsan kitalálni, mi használ. Kozmetikusnál voltál már?
2011. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ijen a hatam,meg a dekoltazsom is,azt mondjak h van most egy virus,ez a sztafilokok,ami torokfajast is okoz,ami nem mulik,es nagyon nehez kiirtani a szervezetbol,ha bemeg a veredbe,akkor ijen pattanasok lesznek tolle,amiket nem lehet kinyomni,meg ijen pattanas foltok,nagyon ronda.Ugy hallottam h eloszor is el kell menni egy torokvaladekra,es egy ver vizsgalatra,az ki mutassa,es akkor kapsz ra antibiotikumos kezelest.En borgyogyasznal is voltam,antibioticumot irt ra,meg valami kenocsot,skinoren a neve,na azzal kenegettem,meg szedtem az antibiotikumot is,akkor elmult,de most vissza jott,nem tudta legyozni ezt a virust,nagyon nehez ki irtani a szervezetbol.jovo heten ismet megyek vizsgalatokat csinalni,lassuk mi a helyzet,amugy en is ugyan ebben a cipoben vagyok,nemsokara lesz az eskuvom,es minnel hamarabb meg akarok szabadulni ezektol a franya pattanasoktol.Minden esetre szerintem csinalj egy vizsgalatot,ver,szeklet,meg torokvaladek,az biztosan ki mutatja h mi a bajod,es adnak ra megfelelo kezelest.Bocsi ha hosszura sikeredett.remelem segitettem
2011. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!! Amit tudok kipróbálok, ha nem segít marad a bőrgyógyász. Szép napot!:-)
2011. máj. 7. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!