Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vér helyett csak egy kis...

Vér helyett csak egy kis barnás folyás jön. Miért? 10/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:00
 1/9 A kérdező kommentje:
*menstruáció
2013. szept. 14. 16:03
 2/9 anonim válasza:
Azér mert még nm menstruálsz.Ez az elöjele.
2013. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez az olyan elő jele,hogy meg fog jönni.A menstruálás előtt mindig ez fogja jelenteni.
2013. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem h miért akar minden kis csit-ri menstruálni?! Csak h felvilágosítsalak a menstruálásban semmi jó nincs. nagyon fáj a hasad, ha betétet használsz állandóan olyan érzésed van mintha bepisiltél volna, ennél csak rosszabb amikor suli van és tesizned kell, vagy a büdös és mocskos WC-n betétet cserélni. és ez minden hónapban. hidd el addig jó amígnem jön meg.
2013. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mekkora bunkó vagy már, utolsó! nem, a menstruáció nem csak rossz dolgokból áll ... ne legyél már ilyen pesszimista nyavalygós stb. vagy legalább tartsd magadban ezeket a gondolatokat, mást ne nyomassz vele! azért várják, mert még nem tudják milyen, és ha mondjuk a barátnőjüknek megjön, ők is szeretnék már átélni, milyen is. kíváncsiak, ami szerintem sokkal egészségesebb, mint ez a felfogás hogy jaj de rossz meg minden

én is vártam, és lám most sem utálom, az igaz hogy kellemetlen de el kell fogadni, ez egy természetes dolog, és nem ijesztgetni kell a kisebbet

nyeld le magad inkább, és úgy fortyogj

válasz a kérdésre: ha ez az első, akkor azért mert az elején még kevés vér jön ezért megalvad és a folyással összekeveredik, aztán valakinek ennyi az első valakinél pedig 1-2 nap alatt átvált piros vérre

2013. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a második menstruációm, és utolsó előtti nem felvilágosítás miatt írtam ki a kérdést.
2013. szept. 14. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Még fejlődik a hormonrendszered. Ezért lehet barna folyás.
2013. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat.
2013. szept. 14. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem nekem is hónapokig csak barna, pecsételő folyásom volt havonta kb 2-3 napig míg meg nem jött rendesen. Hamarosan menstruálni fogsz.
2013. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!