Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén megsüllyedt, hüvelynyíl...

Enyhén megsüllyedt, hüvelynyílásnál enyhén kiforduló hüvelyt helyre lehet vajon hozni, és hogyan?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyre. Hüvely plasztikával.
2013. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szülés után lett ilyen egyébként, a terhesség aranyeret is kihozott nálam :( az volt a furi, hogy a 6 hetes kontrollon még nem volt semmi eltérés, legalább is a hanyag orvos szerint, aki épp hogy csak rám nézett.. aztán az első szeretkezés után észleltem csak a dolgot. Azóta szúr is néha, elég kellemetlen, a szexuális életem is tönkrement tőle, mert kellemetlenül érzem magam emiatt :"(

Valaki esetleg tudja, mit kell tudni egy ilyen plasztikáról/helyreállító műtétről? Vagy hogy esetleg javítható-e a helyzet intim tornával, vagy az reménytelen?

2013. szept. 15. 00:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Negyed órára lakok egy nőgyógyászattól, de ott csak egy rendes doki van, nála pedig alig akad szabad időpont, mert leginkább terhesgondozásra járnak hozzá, és amikor arra jártam, akkor sem volt egyszerű helyzet időpontot kapni... Esetleg ahhoz az orvoshoz kéne mennem, akinél szültem, de ügyeletes volt, szóval a papírjaim előtte át kéne néznem, hogy is hívták pontosan. Másrészt kisbaba mellett sem egyszerű elmenni a városba a klinikára csak egy kis érdeklődésért... Azért tettem fel a kérdést itt, hogy hátha tájékozottabban és konkrét elképzelésekkel tudjak valahová menni.
2013. szept. 15. 07:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szült nőknél nem is olyan ritka betegség. megnyúlnak e medence izmai és a méhszalagok a terhesség, szülés után. Az intim torna ilyenkor már kevés,amikor már kifordul a hüvely és láthatóvá válik. Ha van a közelben jó orvos,kérnék hozzá időpontot. Gondolom ez nem 1-2 napja van neked,még tudsz várni egy keveset,mire bejutsz hozzá. Persze,ha az ismerőseid között tudnak ajánlani orvost,oda is elmehetsz,de akkor azért fizetni kell és szerintem annak is,akinél szültél(ha te keresed meg). Minden esetre meg kell csinálni a műtétet minél előbb,mert magától nem fog meggyógyulni,csak romlani.
2013. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az a furcsa, hogy szülés után mindenki tág hüvelyre panaszkodik, de az enyém úgy össze lett varrva a gátmetszés után, hogy kifejezetten szűk.. még a párom is megjegyezte, és én is érzem, hogy fáj amikor behatol.
2013. szept. 15. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Intim torna, ez nagyon sokat segíthet

[link]

2013. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!