Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elviselhetetlen fájdalom a...

Elviselhetetlen fájdalom a menzesz 1. -2. napján, mitől? Mi segítene? L17 (3 hónap múlva. )

Figyelt kérdés
a legutóbbi menzeszem elviselhetetlenül rossz volt.. úgy fájt, hogy ordítottam... nem képletes értelemben. nem bírtam felállni, csak szenvedtem az ágyon, 3 féle fájdalomcsillapítót próbáltam, mindegyiket kihánytam, aztán epét is hánytam, nem segített semmi, melegítőpárna se, az az előtti menzeszem, is hasonló volt, de nem ilyen intenzív.. most fog megjönni, és már előre rettegek tőle, lehet csak egyre rosszabb lesz. gyakorlatilag nem a méhem fáj, hanem jobb ill. bal oldalt a petefészkeim, de valami hihetetlenül erősen. nem kívánom senkinek. most tervezem, hogy majd elmegyek nőgyógyászhoz, de attól meg azért tartok, mert a családom elég konzervatív, szóval nem mondtam el, hogy már nem vagyok szűz, de azt olvastam a doki se teheti.
2013. szept. 15. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,menj orvoshoz.

Az a legjobb ötlet.

2013. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a doki, akkor tényleg nem közli a szüleimmel a "hírt"?
2013. szept. 15. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, kötelezi a titoktartás! Ne félj, nem tudják meg!

Amúgy én is ebben a cipőben járok...mármint a fájdalmakat illetően. Nekem Appranaxot írtak fel. Mielőtt érzem, hogy megjön, 2-3 nappal előtte kell szedni napi 2x és állítólag nem lesznek görcsök. Majd most próbálom először... remélem beválik, mert nekem is elviselhetetlen :/

2013. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!