Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalom csökkent...

Menstruációs fájdalom csökkentése hogyan?

Figyelt kérdés
két fájdalomcsillapítót vettem már be, de semmit nem hatott... én meg már rosszul vagyok annyira fáj a hasam

2013. aug. 22. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fájdalomcsillapítót és főleg miért kettőt? :O Amúgy fél órán belül kellene érződnie vagy háromnegyed. Mikor vetted be? Feküdj a hasadra, vagy oldaladra magzatpózba. Volt olyan nálam hogy fél óráig guggoltam, persze mikor felálltam egyből visszajött :D Na de a lényeg, szerintem arra a kettőre már ne nagyon vegyél be gyógyszert.
2013. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálam a Nospa, az AlgoFlex M és a Panadol vált be nagyon jól. Legtöbben az utóbbi kettőt javasolják
2013. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
diclofenac-ot kb 3 óra különbséggel. általában szokott hatni, de most nagyon nem akar :/ már hőhullámok gyötörnek, derékfájás, térdfájás, hányinger, meg minden ami ilyenkor szokott nálam lenni. csak ugye legtöbbször hat rá a bogyó.. :/
2013. aug. 22. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén első: libapimpó, barátbors, poloskavész, levendula, citromfű, macskagyökér. Ha van valamelyik otthon, akkor tea! Vagy, a meleg vizet szokták még mondani, vagy az erre kitalált "fűtő" párnákat, nem tudom mi a neve, a milyénk konnektoros és egész forróra felmelegszik. Na a lényeg derekad alá, alhastájékra is. Sokak szerint hatásos.
2013. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem rég fürödtem, úgyhogy most mintha jobb lenne, de köszönöm, majd kipróbálom :)
2013. aug. 22. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a jól felmelegített vasaló segít. Háton fekve, egy törölköző a hasamra. Így nyomom rá jó erősen a forró vasalót. Jó melegnek kell lennie, de vigyázz ne égessen meg. Nyomom és közben "ringatom"-masszírozom. Mindig hatásos, 5-10 perc alatt teljesen megszűnik a görcs.
2013. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy hatásos gyógyszer, Apranax a neve :) Tökéletes erre, még sosem csalódtam benne..elmulasztja a görcsöket hosszú órákig, van mikor 1-2 napra is :)
2013. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy üvegbe tegyél meleg vizet és tedd a oda ahol fáj :)
2013. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!