Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatásos ha gyógynövényekkel...

Hatásos ha gyógynövényekkel próbálkozom vagy ebben az esetben mindenképpen orvosoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

"Egy" olyan problémám lenne, tavasszal voltam nőgyógyásznál és kimutatta az ultrahang, hogy petefészek-cisztáim vannak. Fogamzásgátlót írt fel, hogy azzal tudom kicsit szabályozni a dolgot, de csak rosszabbul lettem tőle. Azóta is minden hónapban menstruáció előtt kb. 2 héttel jelentkezik hasfájás, étvágytalanság és erős hányinger érzet, aztán 1 hét után elmúlik.

Most viszont (4 napja) azt hittem csak a szokásos lesz, de most már az egész hasam fáj, egész nap hányingerem van, emésztési gondjaim is vannak, a gyomrom is nagyon fáj és a hangulatom sem az igazi.

Nem tudom, hogy csak ez e a probléma vagy itt már más is van e. Próbálkozom emésztésjavító teákkal, de nem tudom azokkal megyek e valamire!?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

19/L



2013. szept. 16. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvoshoz kell fordulni! Petefészek cisztákkal nem lehet játszani!
2013. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a hasfájás és az emésztés bajok illetve a sok émelygés összefügghet ezzel, vagy ahhoz is keressek fel egy orvost?
2013. szept. 16. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is petefészek cisztám van, gyakran fáj nekem is a hasam, de a gyomorfájásnak meg hányingernek nem hiszem, hogy köze van hozzá 20/L
2013. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyomorfájás és hányinger sokkal inkább a gyógyszertől lehet, jelezd az orvosodnak, hogy ez nem vált be, vagy fordulj másik dokihoz. Egyébként igen, a gyógynövények is nagyon hatékonyak, de mellette kell a gyógyszer is.
2013. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!