Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS kezelése gyógynövényekkel...

PCOS kezelése gyógynövényekkel van akinek bevált? Ha igen mi volt az? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Mit szeretnél kezelni a PCOS-on gyógynövénnyel?

Ciszták vannak a petefészkedben. Kamillateát akarsz inni és gondolod, hogy majd attól felszívódnak? Vagy mi?


Vagy mit akarsz kezelni?

Szőrösödést?

Hasfájást?

Meddőséget?

Lehet, hogy ezek közül valamelyiket (tipikusan a hasfáját) talán még sikerül is.

2013. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Én is Pco-s vagyok, de a gyógynövény ebben az esetben nem segít. Nagyon oda kell figyelni mit eszik az ember. Sokszor kell keveset,és figyelmi kell a CH tartalmára, pl inkább lassan felszívódó szénhidrátokat kell(zabkása, teljes kiörlésű dolgok, barna rizs stb.) És nagyon fontos a mozgás, ha csak 30 perc séta naponta, az is több a semminél. Én még nem akarok babát, ezért én fogamzásgátlót szedek, az elfedi a tüneteket és rendben tarja a hormonháztartásom, mert anti-androgén hatásút szedek. De ha babát akarnék akkor mecromofint szoktak felírni. Körülbelül ennyi:)
2013. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Folytatásként, nem kell tőle nagyon megilyedni, figyelni kell az étkezésre, nem szabad elhízni, és mozogni. Akkor jelentősen javulhat. Bár én nem számítok daginak 170/67 kg vagyok, csak kis felesleg van rajtam:)
2013. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, bevalt, persze dieta es sport mellett, SEMMI szintetikus gyogyszer, kecskeruta, baratcserje, D-vitamin nagy dozisban (elötte vervetellel igazolt D-vitaminhiany), kromtabletta. Született egy kislanyunk, aki azota mar 22 honapos es most kicsit hosszu ugyan (44 nap), de pontos ciklusaim vannak teszttel igazolt ovulacioval. A fog.gatlo meg meg akkor is szörnyü mereg a pcos-nak, ha az ember nem szeretne gyermeket.
2013. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
20:52-es, sürgősen felejtsd el a fogamzásgátlót, amíg nem késő! Sokkal-sokkal rosszabbak lesznek utána az eredményeid, és nagyon fogsz szenvedni. Jót akarok neked, nem bántásból írom.
2013. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van egy orvosi cikkem egy doktornőtől, videó felvétel egy PCOS-os hölggyel, akiknek gyógynövénykivonatokkal rendeződött a problémájuk. Ha érdekelne akkor szívesen elküldöm emailben.
2013. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös. Nem is értem honnan veszed azt hogy méreg a pco-soknak. Persze, akinek annyi minden baja van (tele cisztákkal(pl nekem nincs cisztám, mégis pco-m van, IR-es, kövér, hullik a haja stb...), de nekem, akinek nem voltak annyira rosszak a lehetei, egészségesen étkezem, sportolok is már egy ideje, egyáltalán nem vagyok pufinak sem mondható. Az orvosom ajánlotta ezt a fog.gátlót, mivel a hormonokat amik túltengenek bennem lejjebb viszi, és igy is hihetetlenül alacsony a hormon tartalma(sokan híznak a fog.gátló miatt, én 3 kg-t..), plusz kitisztítja a cisztákat(nekem igaz nincs), rákmegelőző hatása is van(tudományosan bizonyított(ennek a fajtának))...plusz véd a terhesség ellen. Én nem azt mondom, minden pco-s nak jó, de én voltam orvosoknál, és nem hiába voltak több évet egyetemen és gyakorlaton, hogy hülyeségeket beszéljenek...
2013. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6os. Lehet hogy 10000 nőből egynek segített, én egyet sem ismerek..sajnálom.
2013. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
"Ötös" vagyok, javaslom neked a PCOS Alapítvány fb csoportját, ott elmondják neked részletesen is, miért nem jó a fog.gátló, és miért nem tudja még a mai napig sem ezt rengeteg orvos. [link]
2013. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne, no nem a fogamzásgátló kérdés, hanem az eredeti felvetésre a válasz. A Columbia Egyetem kísérletei alapján a nagy koncentrációjú fahéj szedésétől, azt találták, hogy fél év alatt átlagosan 2x annyit menstruáltak a nők mint a placebot szedő csoportban. További ötlet? Persze olyan, amely nem tartalmaz fitoösztrogént. Sajnos nekem a metforal nem vált be, elviselhetetlen mellékhatásai vannak.
2014. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!