Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez el fog múlni? NEM FOGOK...

Ez el fog múlni? NEM FOGOK PSZICHIÁREKEKHEZ JÁRNI!

Figyelt kérdés
Minden azzal kezdődött hogy tegnap informatikán megnéztünk egy horrorfilmet (mama) Akkor is elég ilyesztő volt minden nem de aztán nem is foglalkoztam vele ... Hajnali2kor felébredtem hogy ilyen lépteket hallottam a szobámba (DE CSAK AZ ESÚ VOLT AHOGY VISSZHANGOZOTT A POLIESZTEREN) Aztán odamentem aludni az anyumhoz ott aztán azt számláltam magamban hogy nem úrültél meg nyugi rendesen a félelemtől (magamse tudom hogy attól e hogy megőrültem vagy a léptektől) rendesen remegett az egész testem !! ÉLETEM LEGBORZASZTÓBB ÉJSZAKÁJA VOLT még akkor is ha az apum reggel közölte hogy ő is hallotta és az az eső aztán egész nap olyan furcsánn érzem magam rendesen mintha izgulnék nagyon ! gyorsabban dobog a szivem Valószínűleg csak az éjjszakától még megmaradt a stressz ugye ez lehet az oka NEM ŐRÜLTEM MEG UGYE ? :(((

2013. szept. 17. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem, csak a Mama látogatott meg. Este mond ki 3-szor a tükör előtt, hogy Kampókéz és tök jó buli lesz nálatok.
2013. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülye gyerek egyszer élnéd át amit én átéltem éjjel :(((
2013. szept. 17. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

"NEM FOGOK PSZICHIÁREKEKHEZ JÁRNI"


Pedig nagyon rád férne. xd

2013. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is féltem igaz én a Körtől úgy 8 évesen... Hallgass este Tupac -ot akkor biztos nem fogsz félni :D
2013. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ugye semmi bajom ? xDD Sorry de nagyon parás vagyok xD
2013. szept. 17. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz helyes írni, fogalmazni, ez a legnagyobb baj. A pszichiátert meg jó lenne felkeresni.
2013. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy őrűltél meg, semmi bajod. Máskor ne nézegess horror-filmeket!

Mennyi idős vagy?

2013. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!