Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok spirállal...

Tapasztalatok spirállal kapcsolatban? Fájdalmak, vérzés? Valakibek a lentiekhez hasonló? El fogok menni orvoshoz, de érdekel!

Figyelt kérdés
Júl 12-én tette fel az orvosom, azt mondta 2 hétig ne legyünk együtt a barátommal, ezenkívül figyelmeztetett, hogy akár 1 hónapig is előfordulhat pecsételős vérzés. Nekem az első pillanattól kezdve mindn nap szinre voltak fájdalmaim, nem vártuk meg a 2hetet, utána töppször volt hogy bevéreztem,de csak barnást vagy rózsaszínt és kis mennyiségben, pár napja tartós és erős fájások vannak, erős vörös vérzéssel. A menzimnk 8 nap múlva kellene megjönnie.

2013. aug. 3. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Van akinek semmi gondja a spirállal,de nagyon sok nő nem bírja,ezért előbb utóbb le kell venni. Végül is a spirál egy idegen test a méhben,ami a úgy "fogamzásgátol",h állandó izgalomban,enyhe gyulladásban tartja a méhnyálkahártyát,így a megtermékenyített pete nem tud beágyazódni. Ha probléma van vele vissza kell menni az orvoshoz,aki megpróbál gyulladáscsökkentő tablettákkal kezelni. Ha attól nem javul,ill. nem szoksz hozzá,ehhez az idegentesthez előbb-utóbb el kell távolítani.
2013. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Spiral mellett (goldlily)lettem terhes, ami nem mozdult el, nem tort el, igy en nem bizom benne. Egyebkent 4 eve volt fenn, normalis, bar kicsit erosebb verzesem volt ezido alatt.
2013. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!