Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után mennyit...

Fogamzásgátló után mennyit kell várni h újra teherbe essek?

Figyelt kérdés
3 hónapja császármetszéssel szültem, a doki fel irt 3 hónapra fogamzásgátlót, ha azt be szedem lesz fél év a szülés óta.Mennyit kell várni h az a 3 hónapi tabletta kitisztul a szervezetemből?szeretnénk mielőbb még egy kistestvért h ne legyen nagy kórkülömbség a két gyerek között.

2013. szept. 18. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Tablettáról annyit tudok, hogy ha a szedése után hamar esik teherbe a nő, akkor ha lánya lesz, megnő az esélye a túl sok folyásra. Pontos időt nem írtak a cikkben.


A császár miatt úgy vélem, jó lenne egy évet várni az új babával, akkor két év lesz köztük a különbség kb.

2013. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már csak a császár miatt is jobb lenne ha várnál egy évet (szüléstől számítva).
2013. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Császár után elvileg nagyon minimum 1 évig nem szabad teherbe esni,de inkább több idő.Egyébként gondolom szopis gyógyszert kaptál,azok gyengébbek.Egy ismerősöm abbahagyta a rendes fogamzásgátlót és azonnal terhes is lett,kisfiúval.Én abbahagytam és 1évig helyre se állt a havim,nem lettem terhes.És pedig nem szedtem csak kb 1,5éve akkor.
2013. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is terhes lettem a következő hónapban. De a császár miatt nem félsz, hogy szétmegy a varrat? A két év is kis korkülönbség, inkább annyi legyen köztük. Olvastam, hogy az orvosok is ezt ajánlják...
2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg megdugnak.
2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!