Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Templom József magánrendelé...

Dr Templom József magánrendelésén mennyibe kerül egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a petefészkem, az sztk-ban csak decemberre lenne időpont.

Mennyibe kerülne nála egy vizsgálat + rákszűrés??


2009. nov. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az általános vizsgálat 6000Ft. A kombinált rákszűrés, tenyésztés + vizsgálat 14000Ft.

2009. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Huh, a rákszűrés elég drága.. :(

A kezelés nem, ott átlag a 6000 FT, de a 14000 nem sok egy kicsit?

Nem vagyok tisztában a magándokik árával, ezért kérdezném :)

Köszönöm!

2009. nov. 5. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Én világéletemben hozzá jártam, így nem tudom összehasonlítani másokkal. Évente egyszer valahogy én is összeszedem a rákszűrésre a pénzt, többször meg remélhetőleg nem kell. Az tény, hogy nem olcsó, de én neki köszönhetem a kislányom, így nekem ő a Legjobb.

2009. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A régi rendelőjében 6000 volt egy vizsgálat, legalábbis a terhesgondozás. 12 amikor hivatalos ultrahang vizsgálatot is csinált.

A többi árra sajnos nem emlékszem, talán a honlapján fenn van, ha már működik. December végén mondta hogy már élnie kéne, de én egyenlőre nem találom.

2010. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!