Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz első alkalommal...

Nőgyógyászhoz első alkalommal lehet csak beszélgetni menni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miről akarsz vele beszélgetni? Ha van kérdésed nekem nyugodtan megirhatod. eléggé tájékozott vagyok a témában. 29/N
2013. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet. Megmondhatod bátran, hogy csak ismerkedni jöttél, még nem szántad rá magad a vizsgálatra. Normális nödoki megérti.
2013. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az a baj ah sztk-ba megy ott tuti ne fognak vele bájcsevegnmi. nem éppen a kedvességükről ismert és feleslegesen végképp nem beszéálgetnek. A magánrednelésen igen de beszélgetésért kifizetni enniy pénzt szerintem hülyeség. Milyen kérdéseid lennének hozzá? Mire vagy kiváncsi?
2013. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, akkor lehet csak beszélgetni, de ha gond van, akkor meg is vizsgál normális orvos!
2013. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sztks orvosok között is van normális, én is sztkba járok, és ha kérdésem van feltehetem. Volt már olyan is, hogy csak kérdezni mentem, nem hajtottak el.
2013. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem fogja rád vetni magát az orvos, feltehetőleg.

Te vagy a megrendelő, ő a kiszolgáló.

Az fog történni, amit te akarsz. Ha kedvezőtlen fordulatot venne a dolog, akkor bármikor felálhatsz és elköszönhetsz.

2013. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Lehet, hogy gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene menned?
2013. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Valakinek leírtam privátban a helyzetet, most leírom ide is. Szóval néhány éve megerőszakoltak... És félek, hogy a székben pánikrohamom lenne. Lényegében ezt beszélném meg a dokival, és felkészíteném a rohamra.
2013. szept. 19. 13:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztasd erről az orvost, majd lehet próbálkozni, hogy bírod. Lehet, hogy pszichológus is lesz.
2013. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen női orvoshoz menj!!

És vele beszélj erről, nyilván ő is megértőbb lesz mint egy ffi orvos.

2013. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!