Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem. Ez mit jelent?

Nagyon megijedtem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma hívtam fel a nőgyógyászatot a rákszűrés eredménye miatt.

Azt mondta az aszisztens nő, hogy a rákszűrés negatív, de humán papiloma vírus gyanúja áll fent, ezért holnap menjek be, és adnak gyógyszert.

DE többet nem mondhat.

Ez mit jelent, és mitől lehet?


2013. szept. 19. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy nincs rákod, de benned van a vírus, amitől lehet

de emiatt egyelőre ne aggódj, a többségnél nem alakul ki rák, ha időben észreveszik.

2013. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy nem úton is terjed.

Most attól tartok, hogy a páromtól kaptam el....

Ez jelentheti azt hogy megcsal???

Külföldön dolgozik, szóval így még nagyobb a félelmem...

2013. szept. 19. 10:56
 3/8 A kérdező kommentje:
nemi úton
2013. szept. 19. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jelent megcsalást. Ha neki nem te vagy az első és neked sem ő,akkor már régebben is összeszedhettétek. Ez a vírus évekig nem okoz panaszt.
2013. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát neki nagyon sok szexuális kapcsolata volt előttem...

Nekem is volt persze, de csak 2, szóval szerintem nem én voltam.

2013. szept. 19. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták mondani,h betegséghez 1 alkalom is elég. És ezt munkámból kifolyólag,tapasztaltam is nagyon sokszor.
2013. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem azt jelenti hogy a párod megcsal, hiszen ki tudja kitől és mikor szedtétek össze. Ami biztos: ha nálad igazolódik, a párodat is kezelni kell, hiszen így ő is terjeszti, azonban férfiaknál az esetek nagy számában panaszt, tünetet nem okoz. Innentől a kezelés végéig indokolt óvszert használnotok.
2013. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az óvszer kettőtök közt már teljesen felesleges,hiszen eddig is fertőztétek egymást. De ha esetleg új kapcsolatotok lesz,akkor természetesen szükség lesz rá.
2013. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!