Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet az oka?...

Szerintetek mi lehet az oka? Nagyon fájt, és megijedtem.

Figyelt kérdés
Már néhányszor használtam tampont,de eddig semmi gondot nem jelentett. Ma reggel jött meg és fel akartam tenni a tampont,de elég nagy fájdalmat éreztem. Feltettem,majd mikor ki akartam venni, megint nagyon fájt... És aztán megint betettem,mert a betétet nem szeretem, de megint nagyon fájt... Most benn van, és nagyon félek kivenni...Megijedtem,hogy rosszul tettem fel és átszúrtam a szűzhártyám, ugyanis még szűz vagyok. Kérlek segítsetek! 16/L

2013. júl. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
No para, valószínűleg nem lazultál el eléggé. Nekem is sokszor előfordul, hogy fáj, pedig már jó ideje nem vagyok szűz.
2013. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megy a zöld kéz... A helyzet az,hogy sajnos ez most tényleg nagyon fájt, és még most is benn van, mert nem merem kivenni, mert nagyon fog fájni... :(
2013. júl. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!