Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti minden nap használt...

Lányok, ti minden nap használtok tisztaságit?

Figyelt kérdés

Menstruáció után,tehát amikor már két-három napja nem vérzek már nem szoktam tenni semmit,de akkor még mindig van ilyen barnás folyásom és gyakran olyan lesz a bugyim,és ezt főleg fekete bugyiknál vettem észre hogy mikor olyan lesz és kimosom kimegy a bugyi színe,vagyis olyan barna lesz.eddig szinte egyáltalán nem használtam tisztaságit

ti használtok minden nap?és ha igen milyet?és akinek van barátja,ha szeretkeztek és leveszi a bugyid nem zavaró h pl fekete bugyiban vagy és benne van a tisztasági? mert szerintem mondjuk nem annyira szexi úgy



2013. szept. 19. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tinédzser korban használtam, mert erős folyásom volt. Most már menstruációkor tampon mellé. Amíg van barna folyásom, addig teszek be.
2013. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm bugyijai is kikopnak a folyástól. Nem zavar. Ha minden nap hordana tisztaságit az zavarna, nem túl szexy.
2013. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, én csak a mensi utáni 1-2 napban használok amikor van még kis barna folt. Egyébként nem használok egyáltalán, van valamennyi folyásom, de nem sok csak normál átlagos tisztulás. Egyébként régen lehetett fekete tisztaságit is kapni, gondolom még mindig van. Viszont egy tartós kapcslatban semmi nem mulik azon van-e betét a bugyidban vagy nincs.
2013. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem használtam régen sem és most sem, max. ha nagyon muszáj.

Egyáltalán nem egészséges a napi tisztasági betét használata, ugyanis nem tud tőle szellőzni a bőr.

Így soha nem okozott gondot szexnél sem, mivel nem hordtam. Most meg már nagyon régóta kapcsolatban vagyok, házas is vagyok, itt meg már olyan sok mindent megéltünk, hogy ha néha van tisztasági, de az tényleg nagyon ritkán, akkor ezzel már senki nem foglalkozik.:)

2013. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap használok. Nem szeretem, ha a bugyim olyan lesz. Néha olyan nehéz kimosni. Meg nekem kellemesebb és higiénikusabb érzés, ha a betétre megy.
2013. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mikor még használtam tisztaságit (mikor még erősebb folyásom volt), akkor szeretkezés előtt mindig elmentem mosdóba és akkor kidobtam, így nem volt zavaró.
2013. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!