Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennap használtok tisztaságit?

Mindennap használtok tisztaságit?

Figyelt kérdés
Milyet?Nem baj ha minden nap használunk tisztaságit?
2011. jún. 9. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem muszáj általában minden nap használom, igen. Carefree-t veszek, 60 db van egy dobozban. Miért lenne baj? Azon kívül, hogy idegesít, mert engem idegesít, de ez van.
2011. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen minden nap,ha elmegyek itthonról,nálam változó mit használók,de fürdés után már csak vattát,vagy zsepit rakok estére,mert az kevésbbé vastag,jobban szellőzik.(always,carfree,perfecta stb.,ami épp van az üzletbe)
2011. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem használnék minden nap. 9 hónapos nőgyógyászati szenvedésen vagyok túl, 9 hónapig minden nap minden percben betéttel kellett lennem és iszonyú, főleg nyáron. Imádok semmiben aludni, nem bírnám még elviselni akkor is a betétet ha nem muszáj. És sztem nem is egészséges.
2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: és ha muszáj? Szerintem nem viccből hordja, aki naponta használja.
2011. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szted nem tudom mikor muszáj? 9 hónapig problémám volt, és most is kellene, de már nem bírom, inkább többször cserélek bugyit egy nap, mert nem bírom már elviselni...
2011. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem zavarna hogy fehér folyásos vízes a bugyim,bár én elve nem szeretek meztelekedni sem,még ha egyedül vagyok akkor sem.De nem vagyunk egyformák,ezzel nincs is baj.
2011. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A folyásra nem a tb a legjobb megoldás, hanem a nőgyógyász.


Én is azt hittem, hogy ez normális, tb-vel jobban viseltem. Bár nem volt sok sohasem, de elég volt ahoz, hogy egy ártatlan labor kimutassa, hogy fehérje és baktérium van a vizeletemben.

2011. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na igen, engem a bugyi állapota jobban zavar, minthogy állandóan tb-t kell hordanom. De rendben, téged is meg lehet érteni!
2011. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van fehér folyása ami miatt a bugyi hát nem épp tiszta és nedves lenne betét miatt,engem nagyon zavarna,ha ezt kellene éreznem állandóan.
2011. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én carefree-t használok mindennap,illatos ,nagyon jó frissebnek érzem magam,
2011. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!