Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen hormonbetegség tünete?

Ez milyen hormonbetegség tünete?

Figyelt kérdés

mert olvastam a neten, hogy a PCOS betegségnek is olyan tünetei vannak ami nekem, de eddig nem is gondoltam volna rá, hogy ez is lehet a betegségem.

még kb 16 évesen is sokszor nem jött meg hónapokig utána kaptam gyógyszert és visszaállt a mensim. ez többször is volt nálam az évek alatt.

most viszont kb egy éve alig jött meg, kaptam is gyóygszert megint kb 4 hónapja de semmi.

nem tudtam visszamenni még a dokihoz, majd most megyek. viszont azóta több tünetem is van:

belső láz érzése, szédülés, gyengeség, fáradság, sokat eszek, nagyon éhesek vagyok, inkább csak a hasamra hízok, nagyon hullik a hajam, sápadt vagyok.

főleg ezek. és mindig is voltak cisztáim is. most döntöttem el hogy mostmár nem a nődokimhoz megyek hanem endrokinologushoz.

és van egy betegségem is, ilyen érrendszeri, de pontosan nem tudják hogy mi lehet, kaptam több féle gyógyszert, de megmaradt mégis a jobb oldali lábfejem, ujjaim bedagadása, és a bal oldali csuklóm dagadása.

és kb egy hete megjelentek barna foltok a combomon mintha sok sok helyen bevertem volna. de nem fáj és nem ütésnyom, csak szépen lassacskán jöttek ki rajtam.

valakinek tapasztalatok, vagy ismeri hogy mi lehet ez?

mert közel vagyok a 30-hoz és félek hogy mi lesz így a gyerekvállalás terén, hogy nehezebben fog e majd öszsejönni, ilyenek.

de természetesen megyek dokihoz be is jelentkezek az endrokinologushoz időpontért... de addig is ha valakinek volt ilyen vagy tud tanácsot adni, azt megköszönöm!


2013. szept. 20. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsősorban pajzsmirigy betegség jut eszembe. Amíg nem jutsz el endokrinológushoz,kérjél beutalót a háziorvosodtól vérvizsgálatra,amiben van TSH is.
2013. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!