Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a tünete lehet a jobbold...

Minek a tünete lehet a jobboldali petefészek szuró fájdalma?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy cisztád van? Én ma voltam hai ultrahangon, mert már nagyon régóta fáj baloldalt a hasam. A háziorvos még rá is fogta, hogy gyomor rendellenesség, és felírt rá gyógyszert. Akkor hatott, elmúlt. Utána megint ugyanez, hatott, elmúlt. Most harmadszorra is uganezt a gyógyszert szedem. Holott nem is ez a bajom. mondta talált egy 27 és egy 32 mm es cisztát.. de hogy ezzel a nődoki még nem tud mit kezdeni meg fel is szívódhat és ezért fáj az én hasam.. mert oda sugárzik. Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Vagy hasi Uh ra.
2013. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász majd kideríti.
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet ennek köze a menstruáció késéhez és mennyiségbeli csökkenéséhez?? Csinaltam 2 tesztet is és negativ lett, ugyhogy nem hiszem, hogy a terhesseg miatt volt.
2013. máj. 17. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet. mert nekem is késett. És ezt mondta ma a doki hasi uh-n.
2013. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy mi?
2014. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!