Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek nem jött meg,...

A barátnőmnek nem jött meg, de nem terhes. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már lassan 3 hete késik a menstruációja, azóta vagy 15-20 tesztet csináltunk, a legolcsóbbtól, a legdrágábbig, és mind azt mutatta, hogy nem terhes. Szex közben kicsit kellemetlent érez a hüvelyében, de más problémája nincs (amiről tudunk). Ötlet valakinek? ő 22 éves

2013. szept. 21. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
menjen el orvoshoz. Van hogy csak ugy kimarad vagy késik. Lehet különösebb ok nélkül is de lehet szervi avgy hormonális oka is. Mivel érez kellemetlensget igy midnenképp menjen el orvoshoz, valószinüleg van vmi gond.
2013. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyenem lenni, nincs legyengülve az immunrendszere? A stressz is okozhatja.
2013. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont 22 vagyok, ugyanez volt a gond, hogy nem jött meg, volt ugyan szex, de negatívak lettek a terhességi tesztek. Elmentem egy magán nődokihoz, akinek volt mindenféle kütyüje, és megállapította, hogy az egyik petefészkemben vannak gondok, hormonproblémáim vannak. Szedetett velem egy gyógyszert amitől megjött, de ismét nem jön meg, szóval megyek jövőhéten újra a dokihoz.


Mindenképp egy dokit javaslok, és magánt. Mert az sztk is jó, de azért én fogászati ügyben voltam sztk-n és magánnál is, teljesen más vélemény, más technikai fejlettség, stbstb.

2013. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 teszt? Ember! Inkább vidd el orvoshoz, mielőtt egy huszonegyediket is megcsináltok.
2013. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!