Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka annak hogy ha...

Mi az oka annak hogy ha barátnömnek nem fáj semmije, nem duzzad a melle, nincs hányingere, és semmi olyan tünete, hogy terhes lenne! De mégis késik neki a "női dolga" mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
van olyan valóban, hogy nem havonta jön meg hanem két havonta vagy nem állt be neki még??
2010. máj. 14. 12:15
 1/6 anonim válasza:
Hormonális probléma.Menjen el nőgyógyászhoz,és majd ő elküldi hormon vizsgálatra.Vagy ad neki gyógyszert,hogy megjöjjön,és utána hormon vizsg.
2010. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mennyi ideje késik? Nekem is csak a 6 hét után jöttek a terhességi tünetek, addig csak mensi maradt ki és pozitív tesztből tudtam, hogy babát várok.

Tesztet nem csinált még?

Az is lehet, hogy ideges és azért nem jött még meg neki.

2010. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja válasza:

gondolom, tizenévesek vagytok. gyakori, hogy még nem óraműpontosságú a női ciklus, de majd később tapasztalod, hogy felnőtt nőknél is gyakori ez. szóval semmi pánik, de az lenne a legmegnyugtatóbb, ha összedobnátok pénzt egy terhességi tesztre (patikában leheet kapni 700-800 forintért, drogériában 1000-1500 forintért)

amúgy a terhesség nem feltétlenül jár az általad említett tipikus terhességi tünetekkel, úgyhogy ha nincs hányinger, mellfeszülés stb, az még nem azt jelenti, hogy akkor nem terhes.

2010. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A terhességnek nem mindenkinél vannak tünetei. Nálam sem volt sem mellfeszülés, sem hányinger, semmi fájdalom, csupán fáradtnak éreztem magam. Vegyetek egy tesztet, az a legbiztosabb. Egyébként terhességen kívül más is okozhat vérzéskimaradást. Ha túl sokat stresszelt mostanában vagy költözés, nem várt esemény stb....
2010. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt mondja hogy nem késik csak két havonta jön meg neki!van ilyen???
2010. máj. 14. 18:50
 6/6 Vilcsianyuja válasza:
ahány nő, annyiféle ciklus. nekem pl. tinikoromban volt egy időszak, mikor 3 és 5 hetente jött meg, felváltva, huzamosabb ideig. egyszer egy héttel előbb a normálisnál, egyszer egy héttel később. szóval igen, könnyen lehet, hogy a barátnőd ciklusa éppen két havonta jön meg, később majd valószínűleg beáll havira. bízz benne...
2010. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!