Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha bemegyek a nőgyógyászhoz,...

Ha bemegyek a nőgyógyászhoz, ő behívhatja az anyukámat, aki a váróban van?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy néz ki, hogy felfáztam, ezért hétfőn el kell mennem nőgyógyászhoz. Ha egyedül megyek be, van arra esély, hogy anyát (aki a váróban ül) behívja, hogy vele beszélje meg ezeket a dolgokat? Én úgy gondoltam, ez nem így lesz, elvégre ha egyedül mennék, sem lenne bent senki, akivel beszélne, akkor is velem kellene megbeszélni a dolgokat, de valaki szerint be fogják hívni anyát, amit nagyon nem szeretnék. 16 éves leszek hamarosan.

2013. szept. 21. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogják behívni, miért hívnák? De ha beakarja (amit turi nem akar) akkor még mondhatod, hogy jobban örülné ha veled beszélné meg :)
2013. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja behívni egy felfázás miatt, hiszen te sem vagy már gyerek.
2013. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És mi van ha behívják???

Miért is félsz a jelenlététől???

2013. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fogják behívni.
2013. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felfázásra elég a háziorvos, nőgyógyász akkor kell, ha a vizelettenyésztés negatív.


Anyukádat meg nem fogja behívni, ha eleve nem megy be veled. Mond meg előre anyukádnak, hogy nem akarod, hogy bent legyen, ehhez 15 évesen már van jogod, amit az orvosnak is tiszteletben kell tartania. (Megszeghető 18éves kor alatt, ha a gyerek életét, testi épségét veszélyezteti a dolog, vagy nemi erőszak történt.)

2013. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem volna ha nőgyógyászhoz mentem volna el és anyámat be akarták volna hívni,mert egy elég nagy már a kérdező,kettő bármikor szólhat az orvos hogy megvizsgálna és bocsi már de ilyen intim vizsgálatnál nem kell semmiféle szemtanú oda.De valóban felfázáshoz elég a háziorvos.Nőgyógyász az odalennt is megvizsgálná a kérdezőt minden bizonnyal és egy egészséges szeméremérzetű emberke,nem hinném hiába az anyja ott akarna előtte beterpeszteni,ez totál intim vizsgálat,ami eléggé kellemetlen nem kell azt még kellemetlenebbé tenni.


Menj el simán a háziorvosodhoz,ha mégis nőgyógyászhoz akarnál menni akkor meg anyukáddal beszéld meg hogy várjon meg kinnt,minden lehetőséget beszéljetek át ami felmerülhet és akkor az adodható kellemetlenséget ki tudjátok kerülni.

2013. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek mennél nőgyógyászhoz?


Felfázás esetén háziorvoshoz kell menned, vigyél magaddal középsugaras vizelet mintát, amit ott helyben ellenőrizni tud, és ha szükséges felír antibiotikumot.

2013. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony,ez első körben háziorvos,vizelet labor vizsgálat,antibiotikum.
2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Közben én is megbeszéltem anyával, hogy előbb háziorvoshoz lenne ésszerűbb fordulni, szóval oda fogok menni, így a kérdés (remélem) teljesen tárgytalan az óta. Viszont megnyugtatott, amit írtatok.

Annak a válaszolónak pedig, aki azt kérdezte, miért lenne gond, ha behívnák anyát, egy későbbi válaszoló meg is adta a választ: csupán elég nagynak érzem magam ehhez, és kellemetlenül érintene, ha egy ilyen intim dologban részt kellene vennie anyának, mikor szerintem már én is elég vagyok hozzá.

2013. szept. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!