Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudom előrébb hozni a...

Mivel tudom előrébb hozni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva megyek a barátomhoz, két hete nem láttam, és elméletileg pont addigra kell megjönnie. Nekem mindig egy héttel előtte jött meg, de egyenlőre most még nem. Fehérfolyásom van, tehát nemsokára megjön, de nem szeretném, hogy ez betegyen a hétvégémnek. Van valami módszer, amivel előrébb tudom hozni? Mondjuk, hogy holnapra megjöjjön? (Hozzáteszem, most fogytam nagyon rövid idő alatt 13 kilót-azóta sokkal kevesebb jön és rövidebb ideig tart)

2013. szept. 22. 11:56
 1/5 anonim válasza:
Citrommal+citromlével lehet késleltetni,előrébb hozni nem tudom,hogy előrébb lehet-e
2013. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de ezt inkább 2-3 nappal előtte csináld
2013. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mármint mielőtt elmész :D Igyál akár egész nap limonádét,citromos teát vagy akár magában citromlevet :)
2013. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha szerdáig nem jön meg, akkor szerda este elkezdem ezt a kúrát, aztán remélem, hogy kitart hétfőig...
2013. szept. 22. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a citrom kúrát ismerem, amivel el tudod tolni 4-5 napot.
2013. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!