Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candidás vagyok de már 1 pár...

Candidás vagyok de már 1 pár hete nincsenek tünetek a hüvelyemben, nem viszket stb. Szeretkezhetek óvszer nélkül a barátommal?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy még bennem van ez a candida,(tudom h mindenkiben benne van)csak már nem viszket kívül a hüvelyem.Állítólag a férfiak nem olyan érzékenyek erre és nehezebben kapják el így nemi úton,de nem szeretném megfertőzni.Kinek mi erről a tapasztalata?Volt már aki ugyan így csinálta gumi nélkül és a párja nem kapta el?
2009. nov. 6. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szexelhetsz már gumi nélkül. ha nincs tüneted nem fertőzöl.
2009. nov. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

a barátodat is kezelték ugye? mert ebben pont az a veszélyes, hogy a férfiak tünetmentesen is fertőzhetnek. Ebben az esetben vissza tud fertőzni szinte azonnal. Többször jártam már így. Ha viszont őt is kezeltétek akkor már simán mehet gumi nélkül.

2009. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem feküdtem le a barátommal,csak tervezzük.Még nem volt közünk egymáshoz szexuális téren.De az előző barátomat megfertőztem és őt kezelték.Félek,hogy a mostani barátom is elkapja.Elég ciki lenne.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 6. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
marad a gumi.
2009. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!