Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért vagyok állandóan nedves?

Mért vagyok állandóan nedves?

Figyelt kérdés

ha felkelek akkor is tiszta nedves a bugyim, egész nap is és néha nagyon zavaró tud lenni, ez normális? néha annyira nedves vagyok hogy a combom között kivan dörzsölve a bőr..

15/L


2013. szept. 22. 21:42
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
0%
Édes Istenem, mit nem adnék egy ilyen csajért!
2013. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 degesz ***** válasza:
Mert dolgoznak a hormonok. Használj tisztasági betétet és cseréld gyakran. Majd 50 évesen tedd fel újra a kérdést.:)
2013. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bizonyos határok között normális, de ha tényleg túl sok kérdezz meg egy nőgyógyászt vagy anyudat.
2013. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Te egy csiga vagy :o
2013. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel vagy izgulva. Te vagy a férfiak álma.
2013. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
nem nincs felizgulva csak erös fehér folyása van ami ebben a akorban normális. még a hormonok nincsenek beállva. Használj tisztaságit, akár vastagabbat és akkor nem lesz oylan kellemetlen. ha nem csip, nem viszket nem sárgás vagy zöldes akkor egészséges dolog.. ha van ezekközül valamelyik akkor menj el nőgyógyászhoz mert lehet fertőzéstől.
2013. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig túl sok a folyásod, akkor tényleg jobb lenne orvost kérdezni, hiszen biztosat csak ő mondhat!
2013. szept. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond veled, ez csak a normális fehérfolyás.
2013. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!