Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Mirabella fogamzásgátló...

A Mirabella fogamzásgátló tablettát háziorvossal is fel lehet íratni?

Figyelt kérdés
Menstruációs zavar miatt szedem, hogy beálljon, nőgyógyász írta fel nyáron. Nemsokára elfogy a 3 havi adag, és nem szeretném abbahagyni, mert akkor teljesen bezavarna. Meg fogja kérdezni a háziorvos mire kell?
2013. szept. 23. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos akkor írhatja fel, ha egyszer már nődoki felírta, és nem telt el asszem két év vizsgálat nélkül. Nem hiszem, hogy megkérdezi, az ő szempontjából lényegtelen, max. ha a kórelőzményed indokolttá teszi, hogy ne használd.
2013. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen felirhat, viszont nem ártana kivizsgálni mitől rendszertelen. vannak oylan hormnális betegségek amin még ront is a gyógyszer. Én is igy jártam 4 éve nem tudok teherbeesni. Senkit nem érdekelt annó miért nem jön meg akár hónapokig. AZtán amikor a gyógyszer után nem jött meg 9 hónapig kiderült hoyg PCOS vagyok.
2013. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász írta fel először, de nem vizsgált meg, mert még szűz vagyok és azt mondta ettől akkor most eltekint. Meg meg is volt, akkor még, mivel nem akart elmúlni. Azt mondta évente akkor kell vizsgálatra menni, ha már nemi életet élek.
2013. szept. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!