Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van, lehetséges...

Fehér folyásom van, lehetséges hogy elkaptam valamilyen nemi betegséget?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja veszítettem el a szűzeségemet,és most újból lefeküdtünk a barátommal,és mindkétszer óvszer nélkül csináltuk.És nagyon félek hogy elkaptam valamilyen betegséget,terhesség szerintem nem jöhet szóba mert nem ment el.

2013. szept. 23. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
dehoygnem jöhet szóba. nagyon ygakori megszakitás mellett a baba. Csak annak szabad ezzel élnie akinél nem nagy gond ha becsűszik a baba. Védekezzetek rendesen. Buta avgy ha nem igy teszel. Másabb a folyásod? viszket? ég? csip?
2013. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ég,nem viszket,csak ma reggel meg most 10 perce mikor wc-ztem,megtöröltem magam és akkor láttam.És mostantól egy percig se fogok szexelni védekezés nélkül,ezt a barátommal is közöltem.Szóval ha nem ég se semmi akkor lehetséges hogy nem kaptam el semmit ??
2013. szept. 23. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kaptál el semmit. A fehérfolyás lehet teljesen természetes is. Annak sem túl nagy a valószínűsége hogy teherbe estél, de azért ilyen hülyeséget csinálni.. Használjatok gumit.
2013. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom,nagyon buta voltam!És köszi szépen hogy megnyugtattál :)
2013. szept. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!