Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás féle viszont...

Melinda- kérdése:

Barna folyás féle viszont menstruációs görcseim vannak, normális?

Figyelt kérdés
Ez a dolog nálam lenyúlik teljesen nyár elejére. 13 vagyok. éppen kirándulás lett volna én pedig izgultam hogy megjön.. ugyan is abban a hónapban még nem jött meg. Június végétől júli elejéig volt a kirándulás. Tehát júniusban nem jött meg majd csak július elején. Úgy gondoltam minden oké és rendben van. Akkor nem volt görcsöm.. Viszont az utána való napokban csak nagyon kevés pecsételő vérzésem volt ( ilyen már volt máskor is) Aztán augusztusban végig nem jött meg. Most elkezdett görcsölni a hasam mint amikor megjön viszont csak ilyen barnás váladék jött eddig, semmi vér..Lehet azért van mert dolgoznak a hormonok? ( még szűz vagyok)

2013. szept. 24. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a hormonoktól is, lehet attól is, hogy a folyásodba kevés vér van, és megalvadt a hüvelyedben.
2013. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. :) cska mivel a nyár ilyen zár volt a menstruációmra nézve..így már annak örülnék a legjobban ha rendesen megjönne :/
2013. szept. 24. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még gyakori,h a méhnyálkahártya nem "elég" vastag. Ilyenkor kevesebb a vérzés,ami felhígul váladékkal,illetve lassabban ürül és ettől megalvad. De ez rendes menzesz és semmi gond vele.
2013. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elég vastag a nyálkahártya,akkor nincs aminek ki kéne ürülnie. Az egy téves elmélet,h úgy "tisztul"ki a nő.
2013. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barna színű folyás tulajdonképpen gyenge vérzés. Nálad ez a menstruáció. Lehet, hogy holnapra már erősödik, de az is lehet, hogy legközelebb is ilyen lesz, hisz még csak 13 vagy.
2013. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
*zűrös
2013. szept. 24. 16:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja értem :) cska én már úgy gondoltam hogy mivel 3 éve megvan lassan helyrerázódik minden, de így is megnyugodtam. Köszönöm :)
2013. szept. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!