Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megyek 1 hét múlva kirándulni,...

Megyek 1 hét múlva kirándulni, éppen akkor jön meg a menstruációm. (Olyankor nagyon rosszul szoktam lenni) Ha elmegyek nőgyógyászhoz, hogy írjon ki olyan tablettát amitől nem jön meg 1 hétig a menstruációm, akkor megteszi?

Figyelt kérdés
Van ennek mellékhatása ???
2013. szept. 24. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem teszi meg. 1 hét alatt szerintem ezt el se lehet érni, csak ha szedsz tartósan fogamzásgátlót, azzal lehetséges. És egy hétre meg garantáltan nem fogja kiírni neked, már csak azért se, mert normál esetben vizsgálatokra küld előtte, amik kapásból tovább tartanak egy hétnél.
2013. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És olyan tablettát sem tud kiírni amitől nem lesz annyira erős a menstruációm ??
2013. szept. 24. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abban biztos tud segíteni, hogy ne járjon kellemetlen tünetekkel. Az erősségével kapcsolatban, a fene tudja, tudok róla, hogy vannak olyan tabletták, amik csökkentik a vérzést, de hogy ezeket be lehet-e vetni egy szabályos menstruációnál, azt nem tudom. Számolj majd be, hogy mi történt.
2013. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!